ZŠ Tachov, Kostelní - Týden od 19.19. - 25.10. 2020

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Milí rodiče,všechny Vás moc zdravím a obracím se na Vás s prosbou.

Jelikož přestávám věřit, že děti nastoupí 2. listopadu do školy, ráda bych zavedla takový způsob učení, který mi umožní kontakt s dětmi i s Vámi, a to

částečnou výuku přes aplikaci Skype.

Bylo by dobré, kdybyste si tuto aplikaci aktivovali a přihlásili se mi na Lenka Srkalová (mám účet bez fotografie). Já bych potom podle počtu dětí udělala skupiny a domluvili bychom se, který den a v kolik hodin bychom se scházeli Děti by se mnou mohly číst, ukázat mi psaní a Vám bych mohla případně ukázat nebo poradit, co byste potřebovali.

Zvažte, prosím tuto možnost a pokud se budete přihlašovat, zadejte tam příjmení dítěte ( v případě, že se jmenujete jinak.) U některých tříd už tento způsob celkem dobře funguje.

Přeji Vám hezký večer.

POZNÁMKA.

Ještě posílám odkaz na moc pěkné webové stránky, kde si můžou děti procvičovat učivo. Myslím, že se jim to bude líbit.

www.rysava.websnadno.cz

- vstoupíte na stránky, vlevo ve svislém sloupci najdete předmět ( 1. třída nemá český jazyk,ale čtení), vpravo nahoře zvolíte ročník

. je tam i hezká matematika a prvouka