2. PODvečerní běh s KOSTELKOU // VÝSLEDKY

15. 09. 2023 | 2023-2024, Sportovní akce

2. ročník akce PODvečerní běh s KOSTELKOU proběhl ve čtvrtek 14. září 2023. Všem závodníkům děkujeme za účast a organizačnímu týmu za píli. Zejména pak gratulujeme vítězům k jejich výkonům.

Výsledky běhu naleznete níže:

 

Předškoláci I. (2020 a mladší, 100 m)

  1. Tereza Mikulandová, MŠ Tyršova
  2. Vít Čerý, MŠ Tyršova
  3. Štěpán Voleský, MŠ Pošumavská
  4. Tereza Novotná, MŠ Prokopova
  5. Sofie Borská, MŠ Prokopa Velikého
  6. Nina Eldesová
  7. Tamara Franková

Předškoláci II. (2018–2019, 200 m)

  1. Filip Janovec, MŠ Tyršova – 1:00
  2. Sára Kožnarová, MŠ Studánka – 1:02
  3. Marek Minich – 1:04
  4. Liliana Černá, MŠ Tyršova – 1:12
  5. David Pajdrman, MŠ Planá – 1:15
  6. Nicolas Šanda – 1:16
  7. Miroslav Černý, MŠ Tyršova – 1:22
  8. Rozarie Sýkorová, MŠ Prokopova – 1:29
  9. Pavel Sokol, MŠ Prokopova – 1:35
  10. Roman Šlehofer, MŠ Stadrodská – DNF
  11. Michal Rolínek, MŠ Pošumavská – DNF
  12. Klára Kohoutová, MŠ Pošumavská – DNF

Nejmladší žáci I. (2016–2017, 400 m)

  1. Vasilev Galin, MŠ Tyršova – 2:05
  2. Temuulen Bayarmagnai, ZŠ Kostelní – 2:08
  3. David Semčuk, MŠ Tyršova – 2:26
  4. Pavel Urbančok, ZŠ Kostelní – 2:28
  5. Adam Šanda, ZŠ Kostelní – 2:30
  6. Jan Frank, ZŠ Kostelní – 2:36
  7. Petr Novotný, MŠ Prokopova – 2:38
  8. Kevin Ondič, MŠ Tyršova – 2:41
  9. Nikolas Ondič, MŠ Tyršova – 2:42

Nejmladší žákyně I. (2016–2017, 400 m)

  1. Patricie Vergunova, ZŠ Hornická – 1:54
  2. Adéla Mikulandová, MŠ Tyršova – 2:02
  3. Ella Kožnarová, ZŠ Hornická – 2:04
  4. Daria Rotari, ZŠ Kostelní – 2:05

Nejmladší žáci II. (2014–2015, 400 m)

  1. Peter Urbančok, ZŠ Kostelní – 2:19
  2. Daniel Christov, ZŠ Kostelní – 2:23

Nejmladší žákyně II. (2014–2015, 400 m)

  1. Anna Machačová, ZŠ Kostelní – 1:49
  2. Adriana Dytrychová, ZŠ Kostelní – 1:55
  3. Kateřina Kvardová, ZŠ Kostelní – 1:57
  4. Bao Ngoc Hoang, ZŠ Kostelní – 2:07
  5. Kamila Bendíková, ZŠ Petra Jilemnického – 2:08
  6. Valeria Shepetun, ZŠ Kostelní – 2:15

Nejmladší žáci III. (2012–2013, 800 m)

  1. Samuel Karalo, ZŠ Kostelní – 3:19
  2. Michal Štefan, ZŠ Kostelní – 3:28
  3. Tomáš Mištrík, ZŠ Kostelní – 3:35
  4. Ondřej Sýkora, ZŠ Hornická – 4:49
  5. Tomáš Fencl, ZŠ Kostelní – 5:55
  6. David Šanda, ZŠ Kostelní – 6:25

Nejmladší žákyně III. (2012–2013, 800 m)

  1. Eliška Smihrodská, ZŠ Kostelní – 3:47
  2. Alžběta Mužíková, ZŠ Hornická – 3:59
  3. Petra Argirova, ZŠ Kostelní – 4:29
  4. Nguyen Mai Huong Trinh, ZŠ Kostelní – 4:44
  5. Andželina Peneva, ZŠ Kostelní – 4:48
  6. Natálie Dytrychová, ZŠ Kostelní – 4:50
  7. Hana Němcová, ZŠ Kostelní – 4:57

Mladší žáci (2010–2011, 1200 m)

  1. Jan Hrkal, ZŠ Zárečná – 4:57
  2. Jakub Malý, ZŠ Zárečná – 5:22
  3. Matyáš Hečko, ZŠ Hornická – 5:36
  4. Petr Smihrodský, Gymnázium Tachov – 5:45
  5. Michal Semčuk, ZŠ Hornická – DNF

Mladší žákyně (2010–2011, 1200 m)

  • Kategorie nebyla obsazena

Starší žáci (2008–2009, 1200 m)

  1. Vít Hrkal, Gymnázium Tachov – 4:45

Starší žákyně (2008–2009, 1600 m)

  • Kategorie nebyla obsazena

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě